Prostowanie felg
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą w dziedzinie naprawy i renowacji felg aluminiowych.
www.prostowaniefelg.plopony
-->
 

Budownictwo - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Firmy   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Zobacz największą firmę oponiarską. Opony używane z Łodzi.
Ogłoszenie

Następne »

Dombud-3 Sp.j. R.Skulimowski

Opis:

Jeśli uważasz, że budowa domu, to banalnie prosta sprawa, jeśli posiadasz dużo czasu, żeby poświęcić na zakup, wybór i transport materiałów, jeśli nie przeraża Cię droczenie się z poszczególnymi brygadami murarzy cieśli, dekarzy, tynkarzy posadzkarzy i wiele innych, to ta oferta nie jest dla Ciebie.

Jeśli natomiast chciałbyś pozbyć się tych wszystkich problemów, to my z całym naszym potencjałem i doświadczeniem budowlanym (w tym roku mija już 16 lat naszej działalności w budownictwie jednorodzinnym) jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jeśli zamierzasz budować dom w Warszawie lub jej okolicach zadzwoń do nas. Jeśli skontaktujesz się z nami, to wtedy możemy zająć się wszystkimi sprawami związanymi z budową domu.

Jeśli chcesz, możesz powierzyć nam całą skomplikowaną procedurę związaną z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Po upoważnieniu nas możemy za Ciebie załatwić całą niezbędną dokumentację potrzebną do pozwolenia na budowę. Jest tych dokumentów bardzo wiele i skompletowanie ich zabiera mnóstwo czasu.

Możemy przejrzeć z Tobą projekty domów jednorodzinnych i pomóc Ci w wyborze właściwego, tak aby spełniał Twoje oczekiwania odnośnie rozwiązań architektonicznych i funkcjonalnych, a jednocześnie mieścił się w budżecie przeznaczonym na budowę domu.

Z chwilą zakupu konkretnego projektu możemy przygotować szczegółową ofertę na dowolny zakres. Budowa domu w naszej firmie dzieli się na trzy etapy: stan surowy, prace deweloperskie i prace pod klucz. W takim zakresie przygotowujemy kalkulację.

Po podpisaniu umowy z naszą firmą budowa domu staje się prostym i przyjemnym zajęciem dla Państwa. My organizujemy plac budowy, zaplecze socjalne, geodetę, nadzór kierownika budowy, dostarczamy niezbędne materiały budowlane. W uzgodnionym terminie rozpoczynamy prace budowlane, a Państwa rola może sprowadzać się do odbioru poszczególnych etapów.

Na budowę domu nie pobieramy żadnych zaliczek. Wykonujemy konkretny etap np. fundamenty i po wykonaniu tych prac i odbiorze ich przez Państwa prosimy o płatność.

Budowa domów w naszej firmie dzieli się na kilka etapów. Każdy z tych etapów jest wykonywany przez inną wysoko wyspecjalizowaną brygadę. Budowa domów pod klucz realizowana jest w naszej firmie średnio przez 22 ekipy. Każda z tych prac wykonywana przez te osoby jest odbierana przez naszego kierownika budowy na podstawie unikatowych procedur wykonawczych.


Dombud-3 Sp.j. R.Skulimowski
tel.kom.: 0501-131-233, 0509-874-272, 0509-874-278
telefon stacjonarny: (022) 741-67-03
email: robertskulimowski@dombud-3.com.pl
www.dombud-3.com.pl

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Magda
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2
Dodane: 2007.12.06
-->
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj